Πρόγραμμα 32ου Ετήσιου Επιμορφωτικού Σεμιναρίου Διαιτησίας 2014 για διαιτητές Α1,Α2,B,Γ Εθνικής Κατηγορίας (15.9.2014)

 logotipo32a2bg

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ο ΓΚΡΟΥΠ  A2 - Β - Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 

ΠΕΜΠΤΗ  18-09-2014
ΩΡA: Μέχρι 15:00 ΑΦΙΞΗ  ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ
ΩΡA: 15:00 - 17:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΩΡA: 17:00 - 17:30 ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
ΩΡΑ: 17:30 - 18:30 ΜΑΘΗΜΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΗ - ΣΗΜΑΤΑ)
ΩΡΑ: 18:30 - 18:45 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 18:45 -20:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΝΟΝΣΜΩΝ 2014)
ΩΡΑ: 20:15 - 20:30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 20:30 - 21:30 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ DVD-ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ)
ΩΡΑ: 21:30 ΔΕΙΠΝΟ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  19-09-2014
ΩΡΑ: 07:30 - 08:30 ΠΡΩΙΝΟ
ΩΡΑ: 08:45- 09:45 ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΩΡΑ: 10:30 - 14:00 ΤΕΣΤ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
ΩΡΑ: 14:30 - 15:30 ΓΕΥΜΑ
ΩΡΑ: 15:30 - 17:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΩΡΑ: 17:30 - 18:30 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
ΩΡΑ: 18:30 - 18:45 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 18:45 - 20:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΤ)
ΩΡΑ: 20:00 - 20:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 20:15 - 21:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΗ 2 ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ)
ΩΡΑ: 21:30 ΔΕΙΠΝΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ  20-09-2014
ΩΡΑ: 07:30 - 08:30 ΠΡΩΙΝΟ
ΩΡΑ: 09:00- 10:30 ΜΑΘΗΜΑ (ΓΗΠΕΔΟ : ΜΗΧΑΝΙΚΗ 2 ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ)
ΩΡΑ: 10:30 - 10:45 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 10:45 - 12:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΦΑΛΜΑ)
ΩΡΑ: 12:15 - 12:30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 12:30 - 14:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΧΡΟΝΟΥ)
ΩΡΑ: 14:00 - 15:00 ΓΕΥΜΑ
ΩΡΑ: 15:00 - 17:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΩΡΑ: 17:00 - 18:00 ΜΑΘΗΜΑ (FAKE-FLOP)
ΩΡΑ: 18:00 - 18:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 18:15 - 19:45 ΜΑΘΗΜΑ (PICK AND ROLL- SCREENS)
ΩΡΑ: 19:45 - 20:00 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 20:00 - 21:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΛΗΨΗ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ)
ΩΡΑ: 21:30 ΔΕΙΠΝΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ  21-09-2014
ΩΡΑ: 07:30 - 08:30 ΠΡΩΙΝΟ
ΩΡΑ: 09:00- 10:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.- ΒΕΡΟΥΛΗ Α. (OI ΚΟΡΥΦΕΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ)
ΩΡΑ: 10:00- 10:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 10:15 - 12:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ GROUP DISCUSSION
ΩΡΑ: 12:15 - 12:30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 12:30 - 14:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ DVD/ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ/ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ)
ΩΡΑ: 14:00 ΓΕΥΜΑ - ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

 

 

logotipo32a1 

2ο ΓΚΡΟΥΠ  Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ 

ΠΕΜΠΤΗ  25-09-2014
ΩΡA: Μέχρι 15:00 ΑΦΙΞΗ  ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ
ΩΡA: 15:00 - 17:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΩΡA: 17:00 - 17:30 ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
ΩΡΑ: 17:30 - 18:30 ΜΑΘΗΜΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΗ - ΣΗΜΑΤΑ)
ΩΡΑ: 18:30 - 18:45 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 18:45 -20:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΝΟΝΣΜΩΝ 2014)
ΩΡΑ: 20:15 - 20:30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 20:30 - 21:30 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ DVD-ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ)
ΩΡΑ: 21:15 ΔΕΙΠΝΟ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  26-09-2014
ΩΡΑ: 07:30 - 08:30 ΠΡΩΙΝΟ
ΩΡΑ: 08:45- 09:45 ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΩΡΑ: 10:15 - 11:15 ΤΕΣΤ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 - 14:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ)
ΩΡΑ: 14:00 - 15:00 ΓΕΥΜΑ
ΩΡΑ: 15:00 - 17:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΩΡΑ: 17:00 - 18:45 ΜΑΘΗΜΑ (ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΦΑΛΜΑ)
ΩΡΑ: 18:45- 19:00 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 19:00 - 20:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
ΩΡΑ: 20:00 - 20:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 20:15 - 21:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΤ)
ΩΡΑ: 21:15 ΔΕΙΠΝΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ  27-09-2014
ΩΡΑ: 07:30 - 08:30 ΠΡΩΙΝΟ
ΩΡΑ: 09:00- 10:30 ΜΑΘΗΜΑ (PICK AND ROLL-SCREENS) 
ΩΡΑ: 10:30 - 10:45 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 10:45 - 12:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΧΡΟΝΟΥ)
ΩΡΑ: 12:15 - 12:30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 12:30 - 14:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ DVD )
ΩΡΑ: 14:00 - 15:00 ΓΕΥΜΑ
ΩΡΑ: 15:00 - 17:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΩΡΑ: 17:00 - 18:00 ΜΑΘΗΜΑ (FAKE-FLOP)
ΩΡΑ: 18:00 - 18:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 18:15 - 19:00 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ Γ.(ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ)
ΩΡΑ: 19:00 - 19:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 19:15 - 21:15 ΜΑΘΗΜΑ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ DVD.)
ΩΡΑ: 21:15 ΔΕΙΠΝΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ  28-09-2014
ΩΡΑ: 07:30 - 08:30 ΠΡΩΙΝΟ
ΩΡΑ: 09:00- 09:30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.- ΒΕΡΟΥΛΗ Α. (OI ΚΟΡΥΦΕΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ)
ΩΡΑ: 09:30- 10:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΖΗΜΑΣ Γ.
ΩΡΑ: 10:00- 10:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 10:15 - 11:00 ΜΑΘΗΜΑ (ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ GROUP DISCUSSION
ΩΡΑ: 11:00 - 11:15 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
ΩΡΑ: 11:15- 12:00 ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ


 

         Χορηγοί         

 

 

 

 

 


 

               Βίντεο               

 

 Επιθετικό σφάλμα

 Νο-Call

Επιθετικό σφάλμα

Τριπλό σφύριγμα.Λάθος του Trail

 Περισσότερα..........

Κύλιση στην Αρχή